maxi_ta (maxi_ta) wrote,
maxi_ta
maxi_ta

Коли ж ми нарешті перестанемо Полювати на Динозаврів? :)

2008 рік. ймовірно цей сайт був якимось боком дотичний до сайту уточки-Ульянова (проза-ком-уа).
я би хотів звернути особливу увагу не так на Проституцію, як на ЧАСТОТУ спарювань у наших далеких братів по генетиці.


Ученые обнаружили у обезьян платный секс
05.01.2008 17:02
брак, животные, проституция, секс

Ученые из Сингапура, в течение 20 месяцев наблюдавшие за группой из 50 длиннохвостых (яванских) макак на острове Калимантан, обнаружили у них существование настоящего рынка сексуальных услуг, пишет The New Scientist.

По словам Майкла Гамерта (Michael Gumert) из Технологического университета Наньянга, чтобы склонить партнершу к половому акту, самцы-макаки должны "заплатить": вычесать у самки блох.

Как отмечает исследователь, в среднем самки совокупляются 1,5 раза за час. Однако получив оплату, начинают отдаваться 3,5 раза в час. При этом самка оказывает предпочтение партнеру, который ее вычесал.

Длительность вычесывания блох (иными словами, стоимость) напрямую зависит от соотношения спроса и предложения. Когда вокруг мало самок, она занимает в среднем шестнадцать минут, когда самок много - около восьми.

Отмечается, что исследование длиннохвостых макак может рассматриваться как подтверждение теории "биологического рынка", выдвинутой Рональдом Ноэ (Ronald Noe) из университета Страсбурга и Питером Хаммерштайном (Peter Hammerstein) из университета Гумбольдта.

Согласно Ноэ и Хаммерштайну, биологический рынок, товарообмен и "коммерция", могли существовать до появления человека и товарно-денежных отношений. В этом плане отношения между homo sapiens, когда пожилые, богатые мужчины приобретают благосклонность молодых женщин, могут рассматриваться как рудимент биологического рынка, на который наложились экономические и социальные факторы современного общества.

© 2007 PROZA art magazine
© 2007 Sonettic
TELEPOP газета для всей семьи о красивой жизни и деньгах


Вчені з Сингапуру - це майже те саме що "Британські вчені", але не будемо на цьому акцентувати :)
і не зайве також наголосити на "цільовій аудиторії". якраз те що треба ДЛЯ ВСІЄЇ СІМЇ :)

Якщо хтось думає що від імені WWF у фільмах "про природу" немає ніяких ідеологічно-рекламних трюків, то помиляєтесь.

Відібрані сюжети з Дикої природи - це переважно Секс і НАСИЛЬСТВО.
Але там майже ніколи немає прикладів СИМБІОЗУ і взаємодопомоги між видами.
Тільки ХИЖАКИ І ЖЕРТВИ.
тертіум нон датур.

Секс і Насильство з невеликим вставками "на ідентифікацію".
В яких показують такі сюжети, де Тварини поводяться "як люди".
Ці сюжети мали б спонукати нас до ДІАМЕТРАЛЬНО-Протилежного ВИСНОВКУ. типу: якщо Вони (тварини) поводяться як Ми, то і МИ МАЄМО ПОВОДИТИСЬ ЯК ТВАРИНИ.
Що власне і треба було "втюхати" глядачу, який легковірно вважає, що у фільмах "про звірушків" його не будуть Зомбувати.

Наступна новина подібного типу - від Лейпцигзьких вчених (Німеччина) а не "британські" :)) правда посилання на Рейтерс таки насторожує :)
і обєкт досліджень - не про Макак, а про Шимпанзе.


08.04.2009 9:40
Шимпанзе купують секс з самицею за м'ясо

Самці шимпанзе купують любов самиць за шматки м'ясної здобичі. Система «секс за їжу» підтримує поведінку самиць, в очах яких щедрість збільшує привабливість самців удвічі.

Антропологи давно помітили, що успішніші в матеріальному плані чоловіки залишають більше нащадків.

І спостерігається це явище в найрозманітніших людських співтовариствах - від африканських мисливських племен до такої високоцивілізованої країни, як США, де в сім'ях з високими прибутками виховується більше дітей, ніж в бідних сім'ях.

Учені, які вивчали цей феномен, давно сформулювали просте пояснення, яке називають гіпотезою «секс за їжу».

Не дивно, що у пошуках доказів гіпотези «секс за їжу» вчені звертаються до наших найближчих родичів - шимпанзе. Приматологи Кристина Гомес і Кристоф Бош з лейпцигського Інституту еволюційної антропології вирішили шукати відповідь на питання, спостерігаючи за зграєю шимпанзе в національному парку «Тай» в Кот-Д'Івуарі під час декількох експедицій.

Два з половиною місяці спостережень, за які було зафіксовано 90 епізодів полювання і 262 копуляції, Гомес і Бошу вистачило для статистичних висновків. Головний висновок залишається незмінним: чим частіше самець ділився здобиччю, тим частіше самиця дозволяла статевий контакт.

Учені навіть вивели свого роду формулу любові - прояв щедрості самцем дозволяв йому в середньому півтора додаткові злягання. Це приблизно дворазове збільшення шансів розповсюдити свої гени, повідомляє Reuters

Переклад Gazeta.ua

лінк нажаль вже не працює gazeta.ua/print.php?id=288410

Два з половиною місяці спостережень, за які було зафіксовано 90 епізодів полювання і 262 копуляції,
*
цифри також свідчать самі за себе. хоч вони і трохи менші, ніж ті, які наводились у тексті про вичісування Блох :) але треба зробити поправку на слові ЗАФІКСОВАНО. це ж Німці :) отже цю цифру копуляцій можна сміливо множити на Два.
Правда там не вказано іншого важиливого показника - СКІЛЬКИ всього було там тих шимпанзе.

Але у будь-якому випадку частота спарювань - суттєво більша, ніж це зараз є традиційно у Людей.
Звідси робимо простий висновок: тотальна Пропаганда секс-свободи, це є не що інше як спроба Повернути нас до того стану, у якому ми вже Якимось Боком були :))

Бо у Самця Людини та Енергія, яка у шимпанзе йде на Секс, СУБЛІМУЄТЬСЯ у якісь Матеріальні речі. І якби тої Сублімації не було, то ми би і до цього часу жили так як описано вище.
А далі я зроблю ще радикальніший висновок:
Саме ця Сублімація і є Енергетичною ОСНОВОЮ ЦИВІЛІЗАЦІЇ.

Якщо бути трошки вульгарним, то переспівавши відомий вираз про музику застиглу в камені, можна сказати і так:
Цивілізація - це сперма застигла в Камені :)
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments