maxi_ta (maxi_ta) wrote,
maxi_ta
maxi_ta

Про сумнівні моменти так-званої "революції гідності".

Є продовженням/ілюстрацією ось цієї статті:
Чому всі революції приречені на поразку?
http://maxi-ta.livejournal.com/23898.html

Як Революційні мудаки (майдауни) так і революційні мудаки-навпаки (антимайдауни-тітушки) постійно намагаються спотворювати найбільш ймовірні версії про вбивства на Майдані у лютому 2014.
Змішування правдивих і неправдивих версій докупи - типовий спосіб дискредитації ПРАВДИ, відомий ще з часів Античності.

Найпопулярнішими збоченнями задля змішування грішного з праведним є такі:

1) існували "снайпери" (або в інших версіях: "снайпери Януковича", снайпери російського спецназу, снайпери Майдану), які стріляли ОДНОЧАСНО і по мєнтах і по мітингуючих.

2) головна стрілянина і по мєнтах і по мітингуючих була В СПИНУ з готелю "Україна". Відтінки версій тут є різні - стрільба з вікон і з даху готелю, з горбів довкола готелю.

3) різні версії про снайперів-ІНОЗЕМЦІВ зокрема грузинів:

Італія грузини - Саакашвілі Парасюк Пашинський
Maidan. Occhidellaguerra (rus)
https://youtu.be/OOibQLkWmD0

http://www.occhidellaguerra.it/ucraina-le-verita-nascoste-parlano-cecchini-maidan/

http://gordonua.com/ukr/news/politics/talyske-vidannya-gli-occhi-della-guerra-viyavilo-gruzinskiy-sld-u-sprav-pro-rozstrli-na-maydan-218138.html

http://gordonua.com/news/politics/italyanskoe-izdanie-gli-occhi-della-guerra-nashlo-gruzinskiy-sled-v-dele-o-rasstrelah-na-maydane-218138.html

Версія (3) зявилась аж після того як у 2017 нагору виплив конфлікт між революціонером Порошенком та ультра-революціонером Саакашвілі.
Тож ймовірність правдивості свідчень осіб грузинської національності, яких ми бачимо в кадрі на відео - є вкрай низькою.
Однак ЕЛЕМЕНТИ ПРАВДИ (прізвища Пашинського та Парасюка) там проскакують. Однак чомусь там жодним словом не згадують Андрія ПАРУБІЯ.

РРРеволюціонери за давньою традицією ПІДСТАВЛЯЮТЬ один-одного? Одні сіли у владні крісла, а ІНШІ мають Сісти в Тюрму і віддуватися за всіх за "чорну роботу" виконану задля приходу до влади?

Для чого було зроблено цей італійський відео-"вброс"?
Найімовірніше ля того, щоб у результаті спростування версії про ГРУЗИНСЬКИЙ слід снайперів, дискредитувати й ІНШІ снайперські версії.

Версія (2) теж є малоймовірною, тому саме на неї вказує Надія Савченко у своїх "звинуваченнях" у бік Парубія:

Внефракционный народный депутат Надежда Савченко на брифинге рассказала, что во время Революции Достоинства она видела, как нынешний глава Верховной Рады Андрей Парубий заводил снайперов в отель "Украина".
https://bykvu.com/bukvy/87234-parubij-zavodil-snajperov-v-otel-ukraina-vo-vremya-majdana-savchenko

Такий сюжет справді існує і станом на березень 2018 він завантажується:
Правийсектор-ПарубІй але не біля готелю "Україна".
'Правий сектор' покинув готель 'Дніпро'
https://youtu.be/ijS_ZNTWivc

Але якби по протестантах, які знаходились БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІД ГОТЕЛЕМ на барикадах на Інститутській стріляли з вікон готелю, а тим більше з даху, то ХАРАКТЕР поранень мав би бути зовсім іншим - ЗВЕРХУ ВНИЗ.
Та і падати вони б мали ЗА НАПРЯМКОМ ПОСТРІЛУ, тобто від готелю Україна в бік проїжджої частини вул.Інститутської. Натомість на всіх відео напрямок падіння всіх вбитих і поранених є протилежним.

Та й відстань від Готелю до барикад була така мізерна, що не помітити стрільців було б просто неможливо.
Натомість всі відео показують що стрільба по мітингуючих таки відбувалась з боку МЄНТОВСЬКИХ барикад. А також майже перпендикулярно до вулиці Інститутської (з будівлі НБУ).
Натомість "снайпери в готелі Україна" цілком могли стріляти саме по мєнтах на їхніх барикадах.
Викликаючи тим самим вогонь у відповідь по мітингуючих на Інститутській.

Стосовно версії (1) то в стрілянині по мітингуючих у "наших" снайперів просто НЕ БУЛО ПОТРЕБИ.

Наші снайпери стріляли ПО МЄНТАХ, а мєнти ВІДСТРІЛЮВАЛИСЯ в напрямку тих кого БАЧИЛИ і кого вбити було найлегше.

Наші снайпери дислокувались НЕ на/в готелі Україна а НА КОНСЕРВАТОРІЇ.

І головну свою ПРОВОКАЦІЙНУ місію вони виконали в проміжку між 7-00 та 9-00 ранку 20 лютого 2014 року.
В той час як більшість загиблих на барикадах Інститутської зявились значно пізніше.

Ось що про це згадує ПО ГАРЯЧИХ СЛІДАХ тодішній депутат від БЮТ Андрій Шевченко:

Возрождение Рады
Соня Кошкина — 22 февраля 2014, 08:51

ДЕНЬ ПЕРВЫЙ
Снайпер для "Беркута"

- Утро 20-го февраля началось звонком командира одного из спецотрядов "Беркута". Мы познакомились во время одного из моих ночных дежурств, обменялись телефонами на всякий случай. Правда, раньше он никогда не звонил, а тут… Они стояли на Институтской, - рассказывает нардеп Андрей Шевченко.

- Первый звонок в семь с чем-то утра. "У вас там в Консерватории кто-то буйный – стреляет по моим бойцам.
http://lb.ua/news/2014/02/20/256171_maydane_ranili_23_boytsa_berkuta.html
Уже 11 раненых, - говорит. - Примите меры, не доводите до еще большей беды". Я, грешным делом, подумал: действительно, накануне возле Консерватории "окопались" довольно радикальные ребята, может, это они? Или просто махновщина какая-то? В любом случае: надо останавливать. Набираю Парубия, Авакова, Пашинского. Они реагируют мгновенно. В Консерваторию направляются лучшие из наших, прочесывают все здание, но никого не находят. Естественно, там и не было никого, но, на тот момент, мы еще не знали о снайперах в "Украине".
http://lb.ua/news/2014/02/21/256393_obnarodovana_zapis_peregovorov.html
Тем временем, командир второй раз звонит: уже 16 ранены. Двое – убиты. Один из них был в бронежилете. Так, вот пуля пробила бронежилет и прошла навылет. "Беркутовец" умер на месте. Ты понимаешь, что это за оружие должно было быть, чтобы прошить бронежилет насквозь!? – продолжает Андрей, - Ясно же, что наши, пусть даже кто-то очень отпетый, так не могли. Командир сказал фразу "отстреливают, как в тире". Значит, действовал профессионал. Короче, меньше чем за полчаса, у него 21 человек ранен. Трое – убитыми. С соседним подразделением "Беркута" происходило то же самое. Два командира посовещались и решили отходить. Сама посуди: их ребят методично изничтожали. Надо было спасаться.

По собственной информации LB.ua, один из двух этих "беркутовских" отрядов – из Днепропетровска.

Собственно, так и началось отступление силовиков, немало удивившее майдановцев. Люди не стали выяснять причины бегства врага, но оперативно заняли освободившуюся территорию. За это было заплачено одиннадцатью жизнями.
http://lb.ua/news/2014/02/20/256185_aktivistov_prosyat_vihodit.html

http://lb.ua/news/2014/02/22/256600_vozrozhdenie_radi.html

Слова Шевченка згадує і Андрій Парубій :

РБК-Украина: 20 февраля в Киеве были российские снайперы? Они "работали" по активистам Майдана?

Андрей Парубий: Я не следователь прокуратуры, но, по моему убеждению, были. Причем "работали" они не только по Майдану, но и по "Беркуту". В этот день, на моих глазах, от пуль, на баррикадах падали ребята-майдановцы и одновременно Андрей Шевченко (народный депутат VI созыва - В.К) слал мне смс, в которых сообщал о том, что падают бойцы "Беркута".
http://www.rbc.ua/rus/interview/politics/andrey-parubiy-na-maydane-i-po-nam-i-po-berkutu-rabotal--17022015132900

Але на відміну від Шевченка, Парубій дещо і ПРИБРЕХАВ а точніше НЕДОГОВОРИВ. Тему Консерваторії йому було піднімати зовсім не-резон.

Інші джерела, які розповідають про НАШИХ СНАЙПЕРІВ НА КОНСЕРВАТОРІЇ дають більш повну картинку:

Новини Закарпаття
13.02.2015
http://karpatnews.in.ua/news/95046-vvs-znaishlo-snaipera-yakyi-striliav-z-konservatorii-po-militsionerak.htm

http://world.lb.ua/news/2015/02/12/295388_bibisi_nashlo_maydanovtsa.html


Британське видання ВВС взяло інтерв'ю у снайпера-майданівця, який стверджує, що 20 лютого 2014 року він стріляв з консерваторії по міліціонерах.
Відповідне інтерв'ю з чоловіком, якого в статті називають Сергієм, опубліковано на сайті ВВС.

За словами Сергія, він був простим учасником акцій протесту, проте 19 лютого його представили людині, яка запропонувала йому на вибір два види вогнепальної зброї: дробовик 12-го калібру і мисливську рушницю "Сайга", яка стріляє високошвидкісними кулями. Він обрав "Сайгу". Чоловік стверджує, що сховав рушницю в будівлі Головпоштамту, яку протестувальники зайняли вранці того самого дня.
Співрозмовник видання розповів, що коли вранці 20 лютого розпочалася стрілянина, його провели в будівлю консерваторії, де він разом з іншим стрільцем протягом 20 хвилин (незадовго до 7:00 ранку) стріляв по міліціонерах.
"Я стріляв їм у ноги, - заявив Сергій. - Звичайно, я міг би стріляти їм у руки або куди завгодно. Але я не стріляв на ураження".
Його розповідь частково підтверджується й іншими свідками, наголошує ВВС. Так, за даними видання, вранці 20 лютого Андрієві Шевченку, народному депутату України VII скликання, зателефонував представник міліції.
"Він телефонує мені і каже:"Андрію, хтось стріляє у моїх хлопців". І він сказав, що стріляють з консерваторії", - розповів Шевченко.
Він зв'язався з тодішнім комендантом Євромайдану Андрієм Парубієм, який заявив йому, що вже "відправив своїх найкращих людей обшукати всю будівлю консерваторії і визначити, чи були там вогневі позиції".

Самому Шевченку, за його словами, у цей час продовжували надходити тривожні дзвінки від міліціонерів.
Андрій Парубій, нині перший заступник спікера Верховної Ради, стверджує, що його люди нікого не виявили в консерваторії. Однак, як пише ВВС, фотограф, який зміг потрапити в будівлю незабаром після 8:00 ранку 20 лютого, сфотографував там людей зі зброєю, хоча він і не бачив, як вони стріляли.
Сергій, тим часом, стверджує, що заява Парубія не відповідає дійсності:
"Я якраз перезаряджався. Вони підбігли до мене, поставили на мене одну ногу і сказали: "Вони хочуть поговорити з тобою, все о’кей, але припини робити те, що ти робиш".
Співрозмовник видання впевнений, що ті, хто зупинив його, - люди Парубія.
При цьому він зазначає, що не впізнав їх облич. Після цього, за його словами, його вивезли з Києва на машині і висадили за містом, після чого він змушений був добиратися додому своїм ходом.

Снайпер: мисливську рушницю "Сайга", яка стріляє високошвидкісними кулями
*
тобто опис зброї Снайпером і масштаб уражень від неї (бронежелет навиліт) зі слів Народного Депутата від БЮТ Андрія Шевченка - цілком співпадають!

А з приводу втрат мєнтів ДО початку великої бойні на Інститутській 20 лютого, то дані свідчення та інформація з вікіпедіії дуже добре стикуються з даними, які оприлюднювала ЗЛОЧИННА ВЛАДА:

http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Список_загиблих_силовиків_під_час_Євромайдану&oldid=14041109

Від вогнепального поранення помер уже десятий правоохоронець (ОНОВЛЕНО, ВІДЕО) 19.02.2014 — офіційний сайт МВС України
http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/983996

МВД: число погибших силовиков выросло до 16 (21 февраля 2014) - сайт «LB.ua» (рос.)
http://lb.ua/news/2014/02/21/256398_mvd_chislo_pogibshih_silovikov.html
*
отже 16-10=6 - приблизно стільки міліціонерів було вбито 20 лютого. і це приблизно співпадає з даними депутата ВР Андрія Шевченка.
І почала стрілянину 20-го числа саме та ТРЕТЯ сила, яку ніяк не хочуть визнавати офіційні структури України.

На всякий випадок наголошу:

ДЕВЯТНАДЦЯТОГО лютого між ворогуючими сторонами було оголошене ЧЕРГОВЕ ПЕРЕМИРЯ за участі Тягнибока-Кличка-Яценюка та Міністрів закордонних справ Європейських держав, зокрема - пана Радослава Сікорського.

І доречі це перемиря Петро Порошенко НЕ ПІДПИСУВАВ.

І ПОРУШИЛИ це перемиря саме постріли з боку МАЙДАНУ,
незалежно від того чи були стрільці уповноважені кимось із керівництва Майдану, чи ні.

Врешті-решт що таке було "керівництво Майдану"? Воно взагалі існувало?

Консерваторія знаходилась на "території Майдану", про це зокрема свідчить той факт, що "люди Парубія" піднімались на дах будинку.
Отже і ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за ці постріли по мєнтах має нести МАЙДАН.


Для мене особисто в будь-яких революціях немає жодних таємниць.
Всі вони відбуваються за стандартною схемою: "провокація-Репресія-РЕВОЛЮЦІЯ".
Цю формулу часто повторював Дмитро Корчинський ще у часи, коли він вів блог на ЖЖ.
Цілком очевидно, що користувався він цим принципом і під час конфліктів на вул.Банковій ввечері 01 грудня 2013 року ("грейдер" ітп.)

Такий підхід має багато історичних прецедентів:

Під час так-званої "кривавої неділі" у січні 1905 року бойовики Парвуса, сидячи на деревах, стріляли у солдатів, а вже солдати "відстрілювалися" ПО НАТОВПУ.

Аналогічний метод (назвемо його умовно "перекидання хвиль ненависті") застосовували німецькі жиди-психологи, коли руками Американської авіації воювали з москалями:

Во Второй Мировой войне колоссальную роль сыграли флоты стратегических бомбардировщиков, «летающих крепостей» США. Армадами в сотни (иногда — свыше тысячи) воздушных кораблей они налетали на немецкие города, сбрасывая на них сотни тонн взрывчатки за ночь и превращая их в подобия лунных пейзажей. Они буквально стёрли Германию с лица земли за 1943-1945 годы. Апофеозом налетов стала трагедия Дрездена в феврале 1945-го.

С военной точки зрения такие сверхтеррористические бомбардировки были бессмысленны военное производство в Рейхе росло до последнего, немецкие солдаты, у которых в тылу погибали семьи, дрались упорно почти до самого конца.

Но! Немецкие солдаты, узнавая о гибели своих родных и родимых очагов, часто дрались, чтобы отомстить. Но где шли самые главные наземные сражения войны? На Востоке, с русскими. Именно там немцы понесли 80 процентов всех своих потерь во Второй Мировой. Тем самым американцы перебрасывали волны ненависти немцев на нас. Обречённые гитлеровцы наносили русским большие потери, и это очень устраивало США. Ведь они не хотели слишком большого продвижения России в Западную Европу. С точки зрения немца последнего года войны «летающие крепости» представлялись чем-то страшным, плывущим на огромной высоте. Их я, мол, достать не могу. Но вот прущего на меня по чисту полю Ивана я достану, и вложу в свои выстрелы всю ненависть, всю тоску по погибшей семье. И действительно: нашим, а не американским танкам больше всего доставалось гореть от фаустников.
https://maxi-ta.livejournal.com/14737.html

Якщо говорити про даний конкретний епізод Історії (1914-1945), то москалі самі винні, що Британія їх використала як гарматне мясо у війні з Німцями а потім викинула на смітник після Фултонської промови Черчіля у березні 1946.
При тому на одні і ті самі граблі москалі стали ДВІЧІ ПІДРЯД (в першій і в другій світовій війні) що однозначно свідчить про виняткову москальську "талановитість" ))

Але то вже тема іншої розмови.

Наразі йдеться саме про ПЕРЕКИДАННЯ ХВИЛЬ НЕНАВИСТІ при виконанні головної революційної формули:
ПРОВОКАЦІЯ - РЕПРЕСІЯ - РЕВОЛЮЦІЯ.


Перша згадка про "снайперів на майдані" відбулась задовго (за 80 днів) до розстрілів, в ЖЖ такої собі Зуліхан - чеченки, яка приїхала в Україну для того щоб воювати за ВІЛЬНУ ЧЕЧНЮ.
Якщо бути вже зовсім точним - для того щоб спровокувати повномасштабну Українсько-російську війну, під час якої (як розраховувала Зуліхан і їй подібні) Росія має розпастися, а Чечні вдасться визволитися з-під російської окупації.

dmitriev_igor_v
2013-11-30 12:32 pm
позволю себе ответить за Зулихан, они могут покидать в ментов коктейли молотова и пострелять по толпе с крыши парочкой снайперов, потом, когда начнётся бойня подливать масла в огонь, короче говоря, спровоцировать кровавый ад
http://zulikhan.livejournal.com/173933.html?thread=13444973#t13444973

це допис від 30 ЛИСТОПАДА 2013, коли ще ніщо не передвіщало біди...
але ж ТЕХНОЛОГІЯ - КЛАСИЧНА.
Розумні люди заздалегідь знали що буде далі і для того зовсім не треба було бути ПРОРОКОМ.
Просто потрібно було добре знати ІСТОРІЮ.

Чи це означає що я вважаю що зранку 20-го лютого 2014 з Консерваторії по Беркуту стріляли "наші" чеченці, чи чеченки?
Ні.
Це скоріш за все був українець. Можливо хтось із тих, чиї родичі чи друзі загинули під час бійні 18 та в ніч з 18 на 19 лютого.

Чи я вважаю що Снайпер-з-Консерваторії 20 лютого стріляв по своїх?
теж ні.
"наш" Снайпер зробив тільки десь біля 30 пострілів по "Беркуту", який дислкувався коло Жовтневого палацу, приблизно з 7-00 до 9-00 ранку (акурат тоді коли Андрій Парубій зустрічався з Міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським)

АЛЕ
якщо зі смертельної зброї, яка пробиває бронележелет навиліт, фігачити по мєнтах (які, це ж не є жодна таємниця, мають психологію БАНДИТІВ), то так чи інакше "отвєтка" від них не забариться.
Адже у вбитих мєнтів були ДРУЗІ і ці друзі мали ПРАВО НА ПОМСТУ.
і для ПОМСТИ у нашому анархічному суспільстві їм зовсім не було потрібно жодного НАКАЗУ.

Тобто шукати винних у розстрілах майданівців на Інститутській 20 лютого треба серед РОДИЧІВ-ДРУЗІВ тих Беркутівців, які загинули в ЦЕЙ день.
І накази Януковича тут абсолютно нідочого.


Я не буду наводити точних джерел, але більшість майданівців 20 лютого на Інститутській були вбиті саме з Автомата Калашнікова. А зовсім не зі снайперської гвинтівки!
Про те що по майданівцях на Інститутській стріляв НЕ СНАЙПЕР, також свідчать всі відео.

Якщо порахувати кількість пострілів МИМО і кількість влучних ПОПАДАНЬ, то стане цілком очевидно, що стріляли НЕ СНАЙПЕРИ.
Бо 1 попадання на 5 пострілів для будь-якого снайпера є абсолютно нереальним.
Навіть пяний снайпер стріляв би влучніше.

Вище я згадав про зустріч Парубія і Сікорського.
Ось свідчення самого Парубія:

Андрей Парубий: "На Майдане и по нам, и по "Беркуту" "работал" российский спецназ"
http://www.rbc.ua/rus/interview/politics/andrey-parubiy-na-maydane-i-po-nam-i-po-berkutu-rabotal--17022015132900
*
інтервю величезне і дуже цінне як ДОКУМЕНТ.
Висновки пана Андіря - відвертий брєд, а ось первинна інформація цілком заслуговує на увагу. зокрема ось цей нюанс, в якому Парубій розповідає про Ранок найкривавішого дня Майдану:

На самом деле, в ночь с 19 на 20 ничто не предвещало боя, ночь была относительно спокойной. Была огненная граница между нами и ними, горели шины. Преодолеть ее было очень сложно. Ночью мы занимались обустройством нашей инфраструктуры на Крещатике, укрепляли оборону. Ничто не предвещало утреннего боя.

20 февраля, в 7:00 я на 15 минут встречался с Сикорским (Радослав Сикорский, глава МИД Польши, - В.К.). Я убеждал его не идти на Майдан, но он упорно хотел там оказаться. Я поднялся на Михайловскую площадь, встретился с ним и все-таки убедил.

Около 8:00, когда вернулся на Майдан, я услышал первые выстрелы. Стрельба шла по направлению от гостиницы "Украина" или, как мне показалось, немного правее, если смотреть на гостиницу со сцены. Уже потом я узнал, что огневые точки были обустроены на крыше Администрации Президента, а также на крыше Национального банка. Но, когда я стоял возле сцены, у меня создалось впечатление, что выстрелы идут из гостиницы "Украина".

Подчеркну, я не отслеживал всех моментов следствия, поэтому высказываю только свое мнение.

Парубій БРЕШЕ про готель "Україна" для того щоб відвести увагу від СНАЙПЕРІВ НА КОНСЕРВАТОРІЇ.

А тепер уявимо собі симетричну ситуацію коли б до командира Беркуту зранку 20 лютого на Майдані підходив би керівник російського МЗС - Сєргєй Лавров.
Уявили? ))

Про це "незалежні" засоби ДЕЗінформації кричали б КРУГЛОДОБОВО впродовж всіх 4х післямайданних років. Кричали б навіть без перерв на рекламні паузи.

А от про зустріч Парубія і керівника МЗС Польщі - ціхо-ша. Те що дозволено Ляхам не дозволено Москалям.

ДУЖЕ цікаво чому польському МІНІСТРУ НЕ СПАЛОСЬ о 7-00 і що він взагалі робив на Майдані??? Чому і про що він говорив з одним з ключових командирів Майдану???

Рано чи пізно Андрій Парубій ВІДПОВІСТЬ на ці питання... звісно якщо йому дозволять ДОЖИТИ до цього моменту...

Москальска рука на Майдані звісно теж була, але москальський МЗС в особі Лаврова хоча б не бігав по Майдану ОСОБИСТО.

І після того пан Парубій бачить на Майдані Руку Москви, але в-упор не бачить РУКИ ПОЛЬЩІ????

http://www.rbc.ua/rus/news/politics/gpu-otritsaet-nalichie-tretey-sily-vo-vremya-rasstrelov-22012015190300

http://www.rbc.ua/rus/news/politics/uchastie-rossiyskih-spetssluzhb-v-sobytiyah-na-evromaydane-13012015122500

правда в СБУ вже погодились на третю силу за умови що цією третьою силою буде радник Путіна Владислав Сурков:
http://zaxid.net/news/showNews.do?sbu_oprilyudnit_dokazi_prichetnosti_surkova_do_rozstriliv_na_maydani&objectId=1342102


Давайте спробуємо застосувати головне римське правило "зробив той кому ВИГІДНО" і проаналізуємо вже з позицій Сьогоднішнього дня: ХТО ж серед наших сусідів найбільше ВИГРАВ від українсько-російського конфлікту?

Що виграли Ляхи від "революції гідності" та війни України на Сході?
https://maxi-ta.livejournal.com/34600.html

Звісно ляхи розраховували на БІЛЬШЕ.
Ляхи розраховували на Широкомасштабний наступ москалів, після початку якого Ляхи запросто влаштують "золотий вересень 1939 - навпаки" як мінімум для Галичини.
Але не склалося...
Москалі виявились мудрішими.

Коли ляхи остаточно зрозуміли, що великого наступу москалів в Україні не буде НІКОЛИ, аж тоді вони почали розкручувати свою дебільну ідейку з антибандерівським законом.
Але діставши звізди від жидів і американців, і в цьому напрямку - обламалися, виставивши себе на посьміховисько для всього цивілізованого світу.
Tags: Майдан, Парубій, Польща, Революція, Росія, Сікорський
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments