maxi_ta (maxi_ta) wrote,
maxi_ta
maxi_ta

Смерть Хомо-економікус, ТНК+НДО=війни, Мамонізм-Аристотелізм - спростування Фукуями. Хто винен?

Ця тема буде скороченим повторенням головних тез, написаних в попередніх темах.
Перепрошую, але "повторення - мати навчання" ))

Цей текст є прямим продовженням попереднього:

ТНК замість олігархів. Що буде, коли збудуться мрії всіх українських ідіотів?
Коломойський:
Олігархи як ПРОМІЖНА ланка для передачі управління найбільш ліквідними колоніальними активами з колоній до Метрополій.
http://maxi-ta.livejournal.com/43533.html

а також продовження до військових тем:

Кому война а кому мать родна. Wojna to wielki biznes. Te firmy zarabiaja najwiecej
http://maxi-ta.livejournal.com/36931.html

Ретроспектива-2002. Ігор Каганець. Класифікація війн. Яких війн треба боятися? Явних чи прихованих?
http://maxi-ta.livejournal.com/22527.html

Війни між державами і ТрансНацКорпораціями. Хто-кого?
https://maxi-ta.livejournal.com/31861.html
коротко основні цитати:

Вплив та значення ТНК
В цілому ТНК забезпечують близько
50% світового промислового виробництва.
На ТНК припадає понад
70% світової торгівлі,
причому 40% цієї торгівлі відбувається усередині ТНК, тобто вони відбуваються не за ринковими цінами,
а за так званими трансфертними цінами, які формуються не під тиском ринку, а під довгостроковою політикою материнської корпорації. Дуже великі ТНК мають
бюджет, що перевищує бюджет деяких країн.
Зі 100 найбільших економік у світі,
52 — транснаціональні корпорації,
інші — держави.

ТНК справляють великий вплив в регіонах, оскільки мають значні кошти, вплив на громадськість, політичне лобі.
Транснаціональні корпорації відіграють важливу роль в глобалізації.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Транснаціональна_корпорація

22 лютого 2018
Apple вилучила Великдень з календаря свят у новій прошивці для iPhone
"Великодню Неділю ще зазначено у версії 11.2.2 операційної системи Apple iOS, а ось у версії 11.2.5 деякі користувачі Великдень не знайшли", - повідомляє Інтерфакс Україна з посиланням на телеканал "Фокс ньюс".
http://ua.interfax.com.ua/news/economic/486960.html
https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70189/

Вибір спецслужб.
Про роль спецслужб в українських виборах, на жаль, у газетах не пишуть. Але про це багато говорять. Навіть більше, чимало політиків та експертів чомусь упевнені, що саме діяльність "бійців невидимого фронту", як вітчизняних, так і закордонних, якщо хочете, визначила перебіг президентських перегонів. Хтось каже, що воду мутить американське ЦРУ, а хтось упевнений, що всі неприємності - від російського ФСБ. А ЩО Ж ТОДІ У ЦІЙ ВІЙНІ СПЕЦСЛУЖБ РОБИВ НАРОД ?

М.Мішин: - Я би хотів окреслити цю тему дещо глобальніше.
У 2002 році на зборах десяти провідих транснаціональних корпорацій (ТНК) ВИРІШЕНО СТВОРИТИ ГЛОБАЛЬНЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО.
Що це означає? Насамперед те, що ТНК - як, наприклад, "ШЕВРОН", від того часу, на мою думку, ЗАЙМАЮТЬСЯ ВИБОРЧИМ ПРОЦЕСОМ у країнах, де лише починає формуватися демократія, - через ОРГАНІЗАЦІЮ РІЗНИХ АКЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОЇ НЕПОКОРИ, ФІНАНСУВАННЯ ПЕВНИХ СТРУКТУР тощо.

[газета "Експрес", 16 грудня 2004, Юрій Грицик, ст1,5]

06.03.2005
Департамент аналітики БРАТСТВА
Емір Кустуріца:
БРАТСТВО публікує фрагменти інтерв’ю видатного сербського режисера Еміра Кустуріци іспанському журналісту.
Емір Кустуріца - людина, яка з власного досвіду знає, що таке західна демократія, розповідає про трагедію південного слов’янства.

- Я багато боровся за те, щоби бомбардування моєї країни не почалося, але ми, серби, не вписувалися в новий капіталістичний світовий порядок, а ВІЙНИ ФІНАНСУЮТЬСЯ ТИМИ Ж ЛЮДЬМИ, НА ЧИЇ ГРОШІ УТРИМУЮТЬСЯ НЕУРЯДОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ. Багатонаціональні КОРПОРАЦІЇ ПЛАТЯТЬ ПАРТІЯМ І ПОЛІТИКАМ ЗА ТЕ, ЩОБИ ВОНИ ОГОЛОШУВАЛИ ВІЙНИ.

- А навіщо їм потрібні неурядові організації?
- Для того щоби змити кров і полегшити совість тих громадян, які проголосували за політиків, що віддали наказ про початок бомбардувань. Неурядові організації збирають поранених і слугують ШИРМОЮ, яка дає правителям можливість бути політкоректними після того, як вони в ім'я демократії закидали бомбами дітей.

-- Ваші слова не можна вважати політкоректними.
- Цей прикметник політкоректний нагадує мені ярлики на кшталт ревізіоністський, які полюбляли навішувати у найжахливіші роки епохи сталінізму.

-- Про що Ви говорите?
- Ніхто не знав, що означало "бути ревізіоністом", точно так само, як ніхто не знає, що таке бути політично коректним, але всі це розуміють. Особливо, коли проводяться бомбардування, подібні тим, що випали на долю мого народу: 5000 ні в чому не винних жертв задля затримання одного Мілошевича.

-- Але Мілошевич був аж ніяк не матір'ю Терезою...
- Його дії назвали геноцидом, тому що в нього не було атомної бомби. В іншому випадку сьогодні він вважався б усіма шанованим політиком. Тих, у кого немає атомної бомби, забивають до такого стану, що вони перестають бути.

-- Бути ким?
- Бути кимось самим по собі. Всі ці багатонаціональні корпорації й ті, хто їм служить у справі нав'язування глобального капіталізму, беруть у кільце облоги будь-яку країну, що наважується на створення власної культури, пошук власної ідентичності, яка організує своє життя інакше, альтернативним чином. Їм не потрібні твої питання, ти не можеш наважитися існувати, ТИ ПОВИНЕН ЛИШЕ КУПУВАТИ, ЩО ТОБІ ПРОДАЮТЬ, І ВСЕ.
лінк неробочий - bratstvo.info/comments/06030501.shtml

На які гроші живуть громадські активісти?
Акції протесту, пікетування, участь у політичних та економічних розбірках, «кілометрові» пости у Фейсбук. Це місячний розпорядок середньостатистичного громадського активіста. При цьому їх левова частка офіційно не працюють.
Український медіа-простір буквально «підірвала» заява відомої української
письменниці,
журналістки та
колишньої заступниці
губернатора Одеської області
Зої Казанжи.

Вона себе позиціонує справжньою громадською активісткою. Однак вона публічно задала питання, яке дуже бояться тисячі так званих активістів. Звідки вони беруть гроші на життя?
http://chasopys.te.ua/suspilstvo/7198-na-iaki-hroshi-zhyvut-hromadski-aktyvisty


Тобто шлях від ТНК (які так-чи-інакше завжди беруть участь у військовому виробництві) до АКТИВІСТІВ, які організовують РЕВОЛЮЦІЇ, які переростають У ВІЙНИ, є доволі простий і цілком вписується в ту формулу, яку вивів Кустуріца:

ВІЙНИ ФІНАНСУЮТЬСЯ ТИМИ Ж ЛЮДЬМИ, НА ЧИЇ ГРОШІ УТРИМУЮТЬСЯ НЕУРЯДОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ. Багатонаціональні КОРПОРАЦІЇ ПЛАТЯТЬ ПАРТІЯМ І ПОЛІТИКАМ ЗА ТЕ, ЩОБИ ВОНИ ОГОЛОШУВАЛИ ВІЙНИ.

Просто поміж активістами і ТНК завжди існують ПРОКЛАДКИ-ФОНДИ, які звісна річ є СТРОГО-НЕЗАЛЕЖНИМИ ))
Але незалежні вони тільки від ДЕРЖАВ, на території яких вони провадять свою ДИВЕРСІЙНУ діяльність.


Взагалі-кажучи, відкриваючи цей блог багато років тому я не мав жодних намірів писати про Економіку.

Ну бо направду - про що там писати?
Якщо Френсіс Фукуяма, посилаючись на Гегеля і на приклади з історії розвитку Азії та історію розпаду СРСР, доволі чітко і однозначно вже Вирішив так-зване "головне питання філософії" на користь ІДЕАЛІЗМУ:

Ретроспектива-1989. Френсіс Фукуяма. Свідомість чи Корито? Остаточне вирішення головного філософського питання
http://maxi-ta.livejournal.com/40904.html
вибірка найголовнішого з цієї теми:

Макс Вебер начинает свою знаменитую книгу “Протестантская этика и дух капитализма” указанием на различия в экономической деятельности протестантов и католиков. Эти различия подытожены в пословице: “Протестанты славно вкушают, католики мирно почивают”. Вебер отмечает, что в соответствии с любой экономической теорией, по которой человек есть
разумное существо, стремящееся к максимальной прибыли, повышение расценок должно вести к повышению производительности труда. Однако во многих традиционных крестьянских общинах это дает обратный эффект – снижения производительности труда: при более высоких расценках крестьянин, привыкший зарабатывать две с половиной марки в день, обнаруживает, что может заработать ту же сумму, работая меньше, и так и поступает. Выбор в пользу досуга, а не дохода,
...

Центральная тема работы Вебера – доказать вопреки Марксу, что материальный способ производства – не “базис”, а, наоборот, “надстройка”, имеющая корни в религии и культуре.
И все же интеллектуальное влияние материализма таково, что ни одна из серьезных современных теорий экономического развития не принимает сознание и культуру всерьез, не видит, что это, в сущности, материнское лоно экономики.
Непонимание того, что экономическое поведение обусловлено сознанием и культурой, приводит к распространенной ошибке: объяснять даже идеальные по природе явления материальными причинами.
Китайская реформа, например, а в последнее время и реформа в Советском Союзе обычно трактуются как победа материального над идеальным, – как признание того, что идеологические стимулы не смогли заменить материальных и для целей преуспеяния следует апеллировать к низшим формам личной выгоды. Однако глубокие изъяны социалистической экономики были всем очевидны уже тридцать или сорок лет назад. Почему же соцстраны стали отходить от централизованного планирования только в 80-х? Ответ следует искать в сознании элиты и ее лидеров, решивших сделать выбор в пользу “протестантского” благополучия и риска и отказаться от “католической” бедности и безопасного существования [9]. И это ни в коем случае не было неизбежным следствием материальных условий, в которых эти страны находились накануне реформы. Напротив, изменение произошло в результате того, что одна идея победила другую [10].09.10.2017
Richard A. Easterlin
https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Easterlin
Economic Growth Increases People’s Well-Being
Economic Ideas You Should Forget [Економічні ідеї, що їх маєте забути] (2017)
http://www.springer.com/gb/book/9783319474571
Міф про економічне зростання і добробут
Річард Істерлін
Нема жодного позитивного довгострокового зв'язку між щастям та зростанням ВВП. Пора думати про альтернативи.
...
Але в довгостроковій перспективі — яко тренд — країни з швидшим економічним зростанням не відчувають відчутно більшого щастя. Дійсно, тренд щастя в Сполучених Штатах залишався протягом понад семи десятиліть дуже пологим — а це був період, коли реальний ВВП на особу виріс більш ніж утричі.
Ще показовішим є той факт, що
в Китаї задоволеність життям 2010 року не є вищою, ніж 1990-го, незважаючи на безпрецедентне чотириразове — всього за два десятиліття — збільшення реального ВВП на особу. Деякі вчені стверджують, що виявили тренд зростання щастя при зростанні ВВП, але вони плутають позитивний короткостроковий зв'язок з нульовим довгостроковим. Відсутність довгострокового зв'язку суґерує, що пора переглянути давнє переконання про те, що економічне зростання підвищує людське благополуччя.
https://zbruc.eu/node/71610


03 грудня 2014
Матеріальне прокляття людства
Німецькі вчені нещодавно опублікували цікаві дані: за останні 50 років німці стали в середньому жити на 400% багатше, а кількість нещасних людей, які страждають депресією, зросла на 38%.
Транснаціональні корпорації маніпулюють свідомістю простодушного споживача, випускаючи постійно нові девайси, одяг і т.д. Вони витрачають на рекламу на рік $ 500 млрд. Цих грошей достатньо, щоб зробити людство нещасним. Щоб усвідомити повною мірою, яка це величезна кількість грошей, наведу порівняння. Для вирішення проблеми голоду на землі, на рік необхідно витратити всього $ 50 млрд.

http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1718-materialne-prokljattja-ljudstva
http://dyvensvit.org/articles/104779.html


Здавалось-би цих аргументів з запасом вистачило б щоб "перевернути Землю"... але виявилось що ні.

Як виявилось, багато людей продовжують ВІРИТИ в Матеріалізм, навіть попри всі спростування Фукуями, соціологів та економістів.

Тому хоч-не-хоч але і мені довелось щось писати про Економіку. Але з ідеологічним ухилом.

Про крах Моделі "хомо економікс" як абсолютно утопічної моделі людини, зокрема йдеться ось тут:

Андрій Квятковський, сепаратистський сайт "збруч" та деякі економічні Міфи.
http://maxi-ta.livejournal.com/40993.html

01.12.2017
Міф про обмеженість раціональності
Юрґ Гелблінґ, Університет Люцерна, Швейцарія
https://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Lucerne
Jurg Helbling
Boundedness of Rationality
Economic Ideas You Should Forget [Економічні ідеї, що їх маєте забути] (березень 2017)
http://www.springer.com/gb/book/9783319474571
Homo economicus похований; ми це знаємо.
Критикувати модель homo economicus — це як вбивати труп.
Хоча її припущення виглядають необхідними для математичного моделювання ефективних ринків, однак вони є нереалістичними і дуже далекими від реальності реальних людей, як переконливо продемонстрували Герберт Саймон та інші.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Герберт_Саймон
...тобто в ієрархії преференцій aктора інші мотиви — політична (влада) або культуральне підвищення (репутація) — займають вище місце, ніж його економічні цілі.
https://zbruc.eu/node/73787


Швейцарський Автор з університету в Люцерні з одного боку визнає очевидне (смерть моделі "хомо економікс"), а з іншого - суперечить сам-собі, бо не враховує того що Політичні та Культурні мотиви це якраз і є СФЕРА ІРРаціонального.

Отже треба звернутися до ПЕРШОДЖЕРЕЛ матеріалізму.
В першу чергу до ЗАСНОВНИКА Матеріалізму - македонського провокатора, засланого в тил Греків, яких македоняни акурат тоді збирались завоювати ))

Енциклопедія Міллера. Аристотель (384–322 рр. до н. е.)
- грецький філософ. Аристотель народився в місті Стагірі, що на
півночі
Греції. Мати його була заможною.Батько був лікарем царя Македонії. 367 року він переїхав до Афін і вступив до академії Платона, де й залишався до самої його смерті в 347 році. Декілька років по тому його запросили до македонського двору в Пеллі, що в східній Егеї, де він став наставником молодого Олександра Великого. Через вісім років, 335 року, він повернувся до Афін і заснував власну школу філософії.
Після смерті Олександра в 322 році в Афінах запанували антимакедонські настрої. Аристотель завбачливо виїхав з міста. Помер він через декілька місяців.

Політична доктрина Аристотеля частково неузгоджена, а іноді й дивна. Більше того, в деяких аспектах вона спантеличує. Він жив у період глибоких політичних зрушень, коли традиційні невеликі міста-держава, які ревно ставилися до своєї автономії й об’єднувалися тільки під час криз, поступово відходили до величезної Македонської імперії. Аристотель мав тісні зв’язки з македонським двором.
Знаючи, що таке бути чужинцем, він наполягає на тому, що найкраще життя для людини – це життя громадянина. Знайомий з монархами, він розглядає монархію як небажаний державний устрій. Ставши свідком зростання македонської держави, він засуджує імперію як вироджену форму державного об’єднання. Якщо політична теорія Аристотеля була створена – а також обмежена – тогочасними історичними умовами, то все ж вона не була жорстко детермінована його власним політичним становищем.
http://maxi-ta.livejournal.com/39398.html


Александр III Македонський або Александр Великий (кінець липня 356 до н. е., Пелла — 10 червня 323 до н. е.) — дев'ятнадцятий цар Македонії, син царя Філіпа ІІ Македонського та Олімпіади, царівни Епіру. Був вихованцем Аристотеля.


Навіть з цієї короткої біографії Аристотеля цілком очевидно, що Аристотель знаходився в Афінах як МАКЕДОНСЬКИЙ АГЕНТ, який мав завдання ЗАПУДРИТИ МОЗГИ грекам "багатовекторністю" свого псевдо-вчення.
І саме звідси (з агентурних мотивів!) і походять СУПЕРЕЧНОСТІ "вчень" Аристотеля, на яких наголосив Девід Міллер.
Правда Міллеру не вистачило мужності прямо заявити про те що СУПЕРЕЧНОСТІ поглядів Аристотеля ПРЯМО ВИТІКАЮТЬ з його "точки сидіння".

На всякий випадок мушу нагадати, що в часи Античності така агентурна діяльність, яка пізніше дістала назву ВАЛЕНРОДИЗМУ, була швидше НОРМОЮ аніж винятком.
Докладніше про цей аспект написано ось тут:

Ретроспектива-2008. Ігор Каганець. Володимир Дмитренко. Давній Рим. Розвідка Риму. Персія-Зопір, Тарквіній Гордий і загарбання Габій.
http://maxi-ta.livejournal.com/34112.html

Та й під час "епохи Відродження" таких методів ніхто не цурався, засилаючи в тил противника не тільки чоловічу але й Жіночу агентуру:

Епоха Відродження. Жінки і Розвідка. Руйнівна сила Матріархату. Роксолана, Султан і їх син-алкоголік.
http://maxi-ta.livejournal.com/38655.html

Тобто мій висновок стосовно "матеріаліста" Аристотеля не просто радикальний. але Супер-радикальний.
Аристотель писав свої СУПЕРЕЧЛИВІ матеріалістичні бздури винятково для того щоб максимально завести на МАНІВЦІ грецьких інтелектуалів, РОЗКОЛОТИ грецьке суспільство і тим самим полегшити завдання свого учня - Олександра Македонського.
Всі ці псевдо-філософські студії Аристотеля мали на меті тільки одне - РОЗСВАРИТИ інтелектуальну еліту Греції напередодні македонської експансії.

Однак успішно запудривши мозги Грекам, Аристотель мабуть дуже здивувався би, якби дізнався, що заодно він запудрив мозги ледь не половині філософів впродовж 2500 років після своєї смерті.

Тобто осиновий кілок в серце МАТЕРІАЛІЗМУ таки треба остаточно забити, інакше "згинемо як роса на сонці".


Якщо Аристотель - це початок теми Матеріалізму і його Теорія, то Транс-Нац-Корпорації - це кінець цієї теми і Практичне втілення Ідей Аристотеля, які згрубша зводяться до ідей МАМОНІЗМУ.

Тематика ТНК у мене теж широко представлена, зокрема тут:
https://maxi-ta.livejournal.com/43533.html

20.10.2011
Ученые: мировой экономикой правит одна «суперкорпорация»
http://www.newscientist.com/article/mg21228354.500-revealed--the-capitalist-network-that-runs-the-world.html
Отсортировав 37 млн компаний и инвесторов по всему миру, представленных в базе данных Orbis С от 2007 года, команда ученых из Цюриха отобрала 43060 компаний, принадлежащих транснациональным корпорациям, и выявила их общие активы.
Ученые обнаружили ядро из 1318 компаний, связи которых с другими сложно назвать иначе как кровосмесительными.
И хотя официальные доходы этих корпораций едва превышают 20% от общемировой операционной выручки, через свои фирмы-сателлиты они фактически владеют большинством мировых компаний, работающих в секторе «реальной» экономики. Таким образом, в щупальцах корпоративных монстров сосредоточено порядка 60% общемировых доходов.

Продолжив распутывать обширную паутину собственности, команда ученых установила, что большинство финансовых цепочек идут в направлении «суперанклава» из 147 компаний. Их активы пересекаются друг с другом, фактически являясь общей собственностью, что обеспечивает этому негласному финансовому конгломерату контроль за 40% глобального корпоративного богатства.

Исследователи отмечают, что протесты против глобального капитализма, развернувшиеся по всему миру под лозунгом «Захвати Уолл-стрит» - очевидная реакция на власть корпораций.
http://glavred.info/archive/2011/10/20/111721-11.html


Чому знецінюється Гривня? Бюджет, експорт-імпорт та Офшорні зони.
в Офшори вже викачали з України - $150млрд за 25років
http://maxi-ta.livejournal.com/28952.html

Мурашник як ідеальне суспільство для ТНК.
Спогади про Майбутнє.
http://maxi-ta.livejournal.com/40689.html

Для того щоб уникнути такого "мурашиного" майбутнього, нам треба розуміти Чим є ТНК і яким способом вони втілюють свої Інтереси.
Частково "постановка питання" була зроблена ще у 2002 році Вєрою Батлєр, цитата якої вміщена ось тут:

Ретроспектива-2004. Економіка. Глобалізація як Освоєння-через-Руйнування. білорус Олександр Зайцев. Вєра Батлєр: Сорос=люцифер.
http://maxi-ta.livejournal.com/32676.html

Вєра Батлєр. 2002рік
....
Нет смысла собачиться друг с другом, если невидимый враг способен всех утопить в одном болоте. И поэтому враждебные друг другу российские группы вдруг начинают задавать одни и те же вопросы. Что он от нас хочет? Чем эта война кончится? Кто в нашей стране - тайный союзник врага? Как отличить тупость от предательства?

Нет сомнения, что неведомый враг побеждает, наша земля просто вытаскивается из-под наших ног и ног наших детей, но мы не знаем ни вражеского оружия, ни его планов. Те, кто у власти, помалкивают и не сообщают о планах обороны. Очевидно, они не готовы к такой новой войне. И если так, каждый дом и каждая семья должны стать частью линии обороны. Любой, чьих детей женщины нашего племени еще имеют мужество вынашивать, должен превратиться в сыщика. Никакая оборона, никакое сопротивление невозможно, пока мы не оглянемся вокруг хладнокровно и не оценим все, что происходит. Мы должны понять планы "врага", направления его ударов, его оружие, природу и глубину разрушения. Тогда мы сможем начать оборону. И только тогда общие усилия породят тех, кто отдаст приказ о мобилизации.

Необходимо изучить образ мыслей, образ действий тех символических личностей, которых считают самыми видными представителями вражеских сил.


Иногда это называют туманным словечком "постмодерн". 400 лет мы усваивали современные правила морали, совести, поведения, но новое поколение политиков отбрасывает все это. Они объясняют - нечего бояться, скоро привыкнете. Негодяи призовут философов, профессоров и поэтов .Эти гангстеры захватят власть над большой частью человечества, но не удержат ее надолго. Они с ней не справятся. Инстинкты жизни и любви окажутся сильнее.

Ведь мистер Сорос - не просто банкир, которого интересует главным образом прибыль. Он командует силами быстрого реагирования мирового империалистического правительства, которые ведут финансовые войны и о чьих целях можно только догадываться. Деньги тут не цель, а оружие. За падение национальных валют игроки готовы даже платить, а если они и получают прибыль, она в десятки раз меньше причиненного странам ущерба. Так дрессируют и наказывают непослушных при Новом Мировом Порядке. Эти войны оправдывют идеологией глобализации и более привлекательными частными идеями.

Однако главная цель сосросовской команды в России - умы граждан, и в первую очередь - интеллигенции и молодежи. Если они попадуться на крючок, остальные никуда не денуться. Наблюдая за успехом этого плана за последние десять лет, можно назвать его блестящим - если только это слово можно применить к чему-то настолько извращенному и циничному. Это "открытое общество" для Сороса - философия взломщика, ликвидация любых защитных механизмов. Долой границы, которые защищают страну, позволяя ей сохранить остатки сил после многих лет кризиса. Долой моральные нормы, которыми родители защищали своих детей от соблазнов зла. Долой историю, которая служит опорой молодежи в трудные эпохи. Сорос пытается разорвать все эти советские "цепи тоталитаризма". В интервью газете "Коммерсант" 8 августа 1997 года Сорос сказал :
"Я убежден, что сильное центральное правительство в России не может быть демократическим. Кроме того, спасение свободной российской экономики зависит от привлечения западных инвестиций. В третьих, российское население должно принять идеологию "открытого общества".

Разумеется, Сорос не ограничивается Россией. Его требования основаны на принципах - он служит не национальному, а всемирному правительству. Так Сорос основал и управляет целой сетью фондов и организаций, проповедующих узаконивание наркотиков. Самый известный из них - фонд "Политика наркотиков". Понятно, что при Новом Мировом Порядке отупление людей становится крайне важным средством господства, не говоря о приятном дополнении - прибылях. Но в случае России швырнуть молодежь в лапы наркоторговцев - не то же самое, что разрешение потребления наркотиков на сытом Западе. Дать молодежи свободный доступ к наркотикам в России, в условиях повальной нищеты, не что иное, как геноцид, уничтожение целого поколения.

А теперь посмотрим как Сорос прививает нам всем для выгод своих хозяев "идеологию открытого общества". Прежде всего, команда специалистов, собранная им и вскормленная этой идеологией, взяла на себя комплектование всех школьных и университетских библиотек, под строгой идеологической цензурой, чего требует Сорос, который оплачивает публикацию этих книг. Сейчас все снабжение книгами российских библиотек организовано так, что книгам прогрессивных и марксистких авторов вход закрыт.

Но мистер Сорос также - чудовищное кривое зеркало, в котором мы можем видеть свой нынешний облик, и не отворачиваться. Бывают времена, когда зло открывает нам глаза, когда его злорадный хохот помогает нам очнуться и помочь прийти в себя. Не упустим такую возможность!
http://www.left.ru/2002/21/soros71.html


Не можу погодитися з пані Батлер тільки в трьох питаннях:
1) "неготовність" керівництва до опору означає тільки те що це керівництво хворе на Валенродизм, тобто згрубша є тотальними ЗРАДНИКАМИ свого народу.
2) В тому що існує "світовий уряд". Це не уряд, це система БАНД, які керують світовими Транс-Нац-Корпораціями і при тому іноді дуже жорстко воюють між собою. Воюють переважно чужими руками, в тому числі руками Держав.
3) В тому що ніби-то МАРКСИЗМ є альтернативою до "Соросизму".

Насправді Марксизм походить з того ж джерела, звідки до нас заслали соросятину. Єдність Марксизму та Лібералізму чітко пояснив Френсіс Фукуяма (див вище по тексту).

Тема Марксизму і тема "Ленін і Британія" існує також як підтема творчості Суворова:

Цитатник Виктора Суворова. Аквариум и 105 шпионов. Лондонские съезды РСДРП. Чому Ленін так добре знав англійську мову?
https://maxi-ta.livejournal.com/37724.html
Tags: Агентура, Війна, ГО, Економіка, Мамонізм, НДО, ТНК
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment